16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT 65K colors |
| Przekątna | 1.80" |
| Rozmiar | 128 x 160 pixels (~114 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 1.8 inches (~21.4% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| RAM | 32 Mbit |
| Pamięć wewnętrzna | 32 Mbit |
Aparat
| Szczegóły aparatu | VGA |
| Szczegóły przedniego | No |
Bateria
| Pojemność | 600 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 600 mAh battery |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | 2 |
| GPS | No |
| USB | miniUSB |
Wymiary i waga
| Wymiary | 103.8 x 45.8 x 13.4 mm (4.09 x 1.80 x 0.53 in) |