16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT capacitive touchscreen 256K colors |
| Przekątna | 3.50" |
| Rozmiar | 320 x 480 pixels (~165 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 3.5 inches (~50.6% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Chipset | Spreadtrum SC7710G |
| Procesor | 1.0 GHz Cortex-A5 |
| GPU | Mali-300 |
| RAM | 512 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 512 MB |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 2 MP |
| Szczegóły przedniego | No |
Bateria
| Pojemność | 1300 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1300 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android 4.1 (Jelly Bean) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n| dual-band| hotspot |
| Bluetooth | 2.1| A2DP |
| GPS | No |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 116 x 62.2 x 11.6 mm (4.57 x 2.45 x 0.46 in) |