16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT, 256K colors |
| Przekątna | 3.50" |
| Rozmiar | 3.5 inches, 36.5 cm2 (~49.2% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 320 x 480 pixels, 3:2 ratio (~165 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Spreadtrum 7715 |
| Procesor | 1.0 GHz Cortex-A7 |
| GPU | Mali-400 |
| RAM | 512MB 256MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 512MB 256MB RAM |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 2 MP, AF |
Bateria
| Pojemność | 1300 mAh |
| Bateria | Li-Ion 1300 mAh, removable |
System
| System operacyjny | Android 4.4 (KitKat) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, hotspot |
| Bluetooth | 2.1, EDR |
| GPS | A-GPS only |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 117.8 x 63 x 11.7 mm (4.64 x 2.48 x 0.46 in) |