16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT, 256K colors |
| Przekątna | 1.80" |
| Rozmiar | 1.8 inches, 10.2 cm2 (~18.8% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 128 x 160 pixels (~114 ppi density) |
Wydajność
| RAM | 4MB 4MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 4MB 4MB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | VGA |
Bateria
| Pojemność | 600 mAh |
| Bateria | Li-Ion 600 mAh, removable |
Łączność
| Bluetooth | 2.1 |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 112 x 48.5 x 13 mm (4.41 x 1.91 x 0.51 in) |