16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT, 65K colors |
| Przekątna | 1.80" |
| Rozmiar | 1.8 inches, 10.2 cm (~21.3% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 128 x 160 pixels (~114 ppi density) |
Wydajność
| RAM | 32 Mbit + 32 Mbit |
| Pamięć wewnętrzna | 32 Mbit + 32 Mbit |
Aparat
| Szczegóły aparatu | VGA |
Wymiary i waga
| Wymiary | 106.5 x 45 x 14 mm (4.19 x 1.77 x 0.55 in) |
| Waga | 73 g without battery (2.57 oz) |