16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 819 594
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | Natural IPS Pro LCD capacitive touchscreen 16M colors |
| Przekątna | 5.30" |
| Rozmiar | 720 x 1280 pixels (~277 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 5.3 inches (~72.0% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm APQ8064 Snapdragon S4 Pro |
| Procesor | Quad-core 1.5 GHz Krait |
| GPU | Adreno 320 |
| RAM | 2.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 16.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 13 MP| autofocus| LED flash |
| Aparat przedni | 2.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 2 MP |
Bateria
| Pojemność | 2600 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 2600 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android 4.0.4 (Ice Cream Sandwich)| planned upgrade to 4.1 (Jelly Bean) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n| dual-band| DLNA| hotspot |
| Bluetooth | 4.0| A2DP |
| NFC | Yes |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0| USB Host |
Wymiary i waga
| Wymiary | 144.7 x 74.3 x 10 mm (5.70 x 2.93 x 0.39 in) |