16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 819 594
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | Natural IPS Pro LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Przekątna | 5.90" |
| Rozmiar | 5.9 inches, 96.0 cm (~72.7% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 1080 x 1920 pixels, 16:9 ratio (~373 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm APQ8064 Snapdragon S4 Pro |
| Procesor | Quad-core 1.5 GHz Krait |
| GPU | Adreno 320 |
| RAM | 32 GB, 2 GB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 32 GB, 2 GB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 13 MP, AF |
| Szczegóły przedniego | 2 MP |
System
| System operacyjny | Android 4.1.2 (Jelly Bean); Flux UX UI |
Wymiary i waga
| Wymiary | 158.6 x 83.2 x 9.9 mm (6.24 x 3.28 x 0.39 in) |
| Waga | 210.5 g (7.41 oz) |