16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 819 594
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | Natural IPS Pro LCD |
| Przekątna | 5.90" |
| Rozmiar | 5.9 inches, 96.0 cm2 (~72.7% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 1080 x 1920 pixels, 16:9 ratio (~373 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm APQ8064 Snapdragon S4 Pro |
| Procesor | Quad-core 1.5 GHz Krait |
| GPU | Adreno 320 |
| RAM | 2.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 13 MP, AF |
| Aparat przedni | 2.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 2 MP |
Bateria
| Pojemność | 3140 mAh |
| Bateria | Li-Ion 3140 mAh, removable |
System
| System operacyjny | Android 4.1.2 (Jelly Bean), Flux UX UI |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, Wi-Fi Direct, DLNA, hotspot |
| Bluetooth | 4.0, A2DP, EDR, LE |
| NFC | Yes |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0, USB On-The-Go |
Wymiary i waga
| Wymiary | 158.6 x 83.2 x 9.9 mm (6.24 x 3.28 x 0.39 in) |