16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 819 594
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Przekątna | 4.80" |
| Rozmiar | 4.8 inches, 63.5 cm2 (~69.0% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 720 x 1280 pixels, 16:9 ratio (~306 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM8960 Snapdragon S4 Plus |
| Procesor | Dual-core 1.5 GHz Krait |
| GPU | Adreno 225 |
| RAM | 1.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 16.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 12.6 MP |
| Szczegóły aparatu | 12.6 MP, AF |
| Aparat przedni | 2.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 2 MP |
Bateria
| Pojemność | 2100 mAh |
| Bateria | Li-Ion 2100 mAh, removable |
System
| System operacyjny | Android 4.0.4 (Ice Cream Sandwich) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, DLNA, hotspot |
| Bluetooth | 4.0, A2DP |
| NFC | Yes |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 134.2 x 68.6 x 9.1 mm (5.28 x 2.70 x 0.36 in) |