16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 819 594
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT, 256K colors |
| Przekątna | 3.00" |
| Rozmiar | 3.0 inches, 25.6 cm2 (~45.3% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 240 x 400 pixels, 5:3 ratio (~155 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm QSC6270 |
| RAM | 256MB 128MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 256MB 128MB RAM |
Aparat
| Aparat główny | 3.2 MP |
| Szczegóły aparatu | 3.15 MP, AF |
Bateria
| Pojemność | 1030 mAh |
| Bateria | Li-Ion 1030 mAh, removable |
Łączność
| Bluetooth | 2.1, A2DP, EDR |
| USB | microUSB |
Wymiary i waga
| Wymiary | 106.4 x 53.1 x 17.5 mm (4.19 x 2.09 x 0.69 in) |