16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 819 594
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT capacitive touchscreen, 256K colors |
| Przekątna | 3.80" |
| Rozmiar | 3.8 inches, 41.1 cm (~49.0% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 480 x 800 pixels, 5:3 ratio (~246 ppi density) |
Wydajność
| Procesor | Dual-core 1.2 GHz |
| RAM | 4 GB, 1 GB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 4 GB, 1 GB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 5 MP, AF |
| Szczegóły przedniego | Yes |
System
| System operacyjny | Android 4.0 (Ice Cream Sandwich) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 129 x 65 x 12 mm (5.08 x 2.56 x 0.47 in) |
| Waga | 173 g (6.10 oz) |