16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 819 594
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | Super AMOLED Advanced capacitive touchscreen, 16M colors |
| Przekątna | 4.30" |
| Rozmiar | 4.3 inches, 51.0 cm (~58.5% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 540 x 960 pixels, 16:9 ratio (~256 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM8960 Snapdragon S4 Plus |
| Procesor | Dual-core 1.5 GHz Krait |
| GPU | Adreno 225 |
| RAM | 8 GB, 1 GB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 8 GB, 1 GB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 8 MP, AF |
| Szczegóły przedniego | 2 MP |
System
| System operacyjny | Android 4.0.4 (Ice Cream Sandwich), upgradable to 4.1.2 (Jelly Bean) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 129.8 x 67.1 x 7.9 mm (5.11 x 2.64 x 0.31 in) |
| Waga | 132 g (4.66 oz) |