16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 819 594
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT capacitive touchscreen, 16M colors |
| Przekątna | 8.00" |
| Rozmiar | 8.0 inches, 198.2 cm (~60.1% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 768 x 1024 pixels, 4:3 ratio (~160 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm APQ8060 Snapdragon S3 |
| Procesor | Dual-core 1.5 GHz Scorpion |
| GPU | Adreno 220 |
| RAM | 16 GB, 1 GB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 16 GB, 1 GB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 5 MP, AF |
| Szczegóły przedniego | 2 MP |
System
| System operacyjny | Android 4.0 (Ice Cream Sandwich) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 212.3 x 155.4 x 10.7 mm (8.36 x 6.12 x 0.42 in) |
| Waga | 469.8 g (1.03 lb) |