16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 824 741
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1960 – 1960 |
Silnik
| Pojemność | 2470 cm³ |
| Moc | 14.0 KM |
| Moment obrotowy | 21.0 Nm |
Paliwo
| Układ paliwowy | Gaźnik tm-bk1 25 mm |
| Zbiornik paliwa | 18.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 4 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1380.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Bębnowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Hydraulic telescopic fork |
| Zawieszenie tył | Wahacz |
Opony
| Opony przód | 3,00-19 |
| Opony tył | 3,25-19 |