16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 6.19" |
| Rozmiar | 6.19 inches, 96.4 cm2 (~80.4% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 720 x 1500 pixels (~269 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6762 Helio P22 (12 nm) |
| Procesor | Octa-core 2.0 GHz Cortex-A53 |
| GPU | PowerVR GE8320 |
| RAM | 3.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 13 MP, f/2.0, 27mm (wide), 1/3.1", 1.12\\xc2\\xb5m, PDAF 2 MP, f/2.8, (depth) |
Bateria
| Pojemność | 4000 mAh |
| Bateria | Li-Po 4000 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 8.1 (Oreo) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 \\xd0\\xb0/b/g/n/ac, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS |
| USB | microUSB 2.0, USB On-The-Go |
Wymiary i waga
| Wymiary | 157.2 x 76.3 x 8.1 mm (6.19 x 3.00 x 0.32 in) |