16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 5.50" |
| Rozmiar | 5.5"1080x1920p |
| Rozdzielczość | 13 MP f/2.2, Primary Camera |
Wydajność
| Procesor | Octa core, 1.8 GHz |
| RAM | 4.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 4000 mAh |
| Bateria | Li-Ion 4000mAh |
System
| System operacyjny | Android v7.0 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Bluetooth | v4.2 |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | Mass storage device, USB charging, microUSB 2.0 |