16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 5.70" |
| Rozmiar | 5.7"720x1440p |
| Rozdzielczość | 13 MP Primary Camera |
Wydajność
| Chipset | MediaTek MT6739 |
| Procesor | Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7 |
| RAM | 3.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 3000 mAh |
| Bateria | Li-Ion 3000mAh |
System
| System operacyjny | Android v8.0 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) 5GHz |
| Bluetooth | v4.2 |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | Mass storage device, USB charging, microUSB 2.0 |