16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT capacitive touchscreen 16M colors |
| Przekątna | 3.10" |
| Rozmiar | 320 x 480 pixels (~186 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 3.1 inches (~47.9% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Procesor | 600 MHz Cortex-A8 |
| GPU | PowerVR SGX |
| RAM | 256 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 8.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 3.2 MP |
| Szczegóły aparatu | 3.15 MP| enhanced fixed focus| LED flash| |
| Szczegóły przedniego | No |
Bateria
| Pojemność | 1150 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1150 mAh battery |
System
| System operacyjny | Palm webOS |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g |
| Bluetooth | 2.1| A2DP (headset support only) |
| GPS | Yes |
| USB | microUSB |
Wymiary i waga
| Wymiary | 100.5 x 59.5 x 16.9 mm (3.96 x 2.34 x 0.67 in) |