16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT capacitive touchscreen, 256K colors |
| Przekątna | 2.63" |
| Rozmiar | 2.63 inches, 21.8 cm (~35.7% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 320 x 400 pixels (~195 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM7627 |
| Procesor | 600 MHz ARM 11 |
| GPU | Adreno 200 |
| RAM | 8 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 8 GB |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 2 MP |
System
| System operacyjny | Palm webOS |
Wymiary i waga
| Wymiary | 111 x 55 x 10.9 mm (4.37 x 2.17 x 0.43 in) |
| Waga | 92.5 g (3.25 oz) |