16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Przekątna | 3.10" |
| Rozmiar | 3.1 inches, 28.6 cm2 (~47.7% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 320 x 480 pixels, 3:2 ratio (~186 ppi density) |
Wydajność
| Procesor | 1.0 GHz |
| RAM | 16GB 512MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 16.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 5 MP |
Bateria
| Bateria | Removable Li-Ion battery |
System
| System operacyjny | HP webOS 2.0 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g |
| Bluetooth | 2.1, A2DP |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 100.7 x 59.6 x 16.9 mm (3.96 x 2.35 x 0.67 in) |