16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT, 256K colors |
| Przekątna | 2.63" |
| Rozmiar | 2.63 inches, 21.8 cm2 (~35.7% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 320 x 400 pixels (~195 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM7627 |
| Procesor | 600 MHz ARM 11 |
| GPU | Adreno 200 |
| RAM | 8GB |
| Pamięć wewnętrzna | 8.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 2 MP |
Bateria
| Pojemność | 1150 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1150 mAh battery |
System
| System operacyjny | Palm webOS |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g |
| Bluetooth | 2.1, A2DP |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 111 x 55 x 10.9 mm (4.37 x 2.17 x 0.43 in) |