16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 3.30" |
| Rozmiar | 3.3 inches, 30.0 cm2 (~61.4% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 720 x 1280 pixels, 16:9 ratio (~445 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM8940 Snapdragon 435 (28 nm) |
| Procesor | Octa-core (4x1.4 GHz & 4x1.1 GHz) |
| GPU | Adreno 505 |
| RAM | 3.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 12.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 12 MP, AF |
| Aparat przedni | 8.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 8 MP |
Bateria
| Pojemność | 800 mAh |
| Bateria | Li-Ion 800 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 8.1 (Oreo) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS |
| USB | USB Type-C 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 96.6 x 50.6 x 7.4 mm (3.80 x 1.99 x 0.29 in) |