16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 109
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2013 – 2013 |
Silnik
| Moc | 5.4 KM |
| Moment obrotowy | 150.0 Nm |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1300.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Bębnowe (drum brake). Energy recovery system (KERS) |
| Hamulce tył | Tarczowe (pojedynczy) |
| Zawieszenie przód | Air/oil telescopic fork |
| Zawieszenie tył | Paioli air/oil adjustable into 4 steps of 15 kg - 33 lb each |
Opony
| Opony przód | 2.50-10 |
| Opony tył | 3.00-12 |