16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Rozmiar | 5.93''720x1440p |
| Rozdzielczość | 20 MP, Wide Angle Camera, Secondary unspecified camera |
Wydajność
| Chipset | Unisoc UMS9230 |
| Procesor | Octa-core 2.0 GHz |
| GPU | Mali-G57 MP1 |
| RAM | 4.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 20.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 6300 mAh |
| Bateria | Li-Po 6300mAh |
System
| System operacyjny | Android v13 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) |
| Bluetooth | v5.0 |
| GPS | Yes with A-GPS, Glonass |
| USB | Mass storage device, USB charging |