16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2020 – 2020 |
Silnik
| Moc | 14.8 KM |
| Moment obrotowy | 45.0 Nm |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1370.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. Tokico twin-piston caliper |
| Hamulce tył | Single disc. Nissin single piston |
| Zawieszenie przód | 37 mm upside-down fork |
| Zawieszenie tył | Monoshock with piggyback |
Opony
| Opony przód | 70/100-19 |
| Opony tył | 90/100-16 |