16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2020 – 2020 |
Silnik
| Moc | 6.0 KM |
| Moment obrotowy | 66.2 Nm |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1318.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. Fixed 32mm four-piston caliper |
| Hamulce tył | Single disc. Fixed 32mm two-piston caliper |
| Zawieszenie przód | 35 mm upside-down fork |
| Zawieszenie tył | Wielowahaczowe 245mm monoshock with piggyback |
Opony
| Opony przód | 110/80-14 |
| Opony tył | 140/70-14 |