16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 805 003
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2016 – 2016 |
Silnik
| Pojemność | 1250 cm³ |
| Moc | 8.1 KM |
Paliwo
| Układ paliwowy | Gaźnik |
| Zbiornik paliwa | 4.7 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 4 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1220.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. Hydraulic |
| Hamulce tył | Single disc. Hydraulic |
| Zawieszenie przód | Non-Adjustable 750mm |
| Zawieszenie tył | Non-Adjustable 320mm |
Opony
| Opony przód | 2.50-17 |
| Opony tył | 3.00-14 |