16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 799 229
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2012 – 2012 |
Silnik
| Pojemność | 495 cm³ |
| Moc | 6.3 KM |
Paliwo
| Układ paliwowy | Gaźnik pz19j-cl 19mm |
| Zbiornik paliwa | 7.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 4 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1390.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe (pojedynczy) |
| Hamulce tył | Tarczowe (pojedynczy) |
| Zawieszenie przód | 45mm Inverted tube front fork,Unadjustable |
| Zawieszenie tył | Adjustable |
Opony
| Opony przód | 110/70-17 |
| Opony tył | 130/70-17 |