16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Przekątna | 7.00" |
| Rozmiar | 7.0 inches, 142.1 cm (~60.3% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 800 x 1280 pixels, 16:10 ratio (~216 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM8260 Snapdragon S3 |
| Procesor | Dual-core 1.2 GHz Scorpion |
| GPU | Adreno 220 |
| RAM | 8 GB, 512 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 8 GB, 512 MB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 5 MP, AF |
| Szczegóły przedniego | Yes |
System
| System operacyjny | Android 3.2 (Honeycomb) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 190 x 124 x 10.5 mm (7.48 x 4.88 x 0.41 in) |
| Waga | 390 g (13.76 oz) |