16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 4.30" |
| Rozmiar | 4.3 inches, 51.0 cm2 (~64.7% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 480 x 854 pixels, 16:9 ratio (~228 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6572 (28 nm) |
| Procesor | Dual-core 1.3 GHz Cortex-A7 |
| GPU | Mali-400 |
| RAM | 4GB 512MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 4.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 5 MP, AF |
| Szczegóły przedniego | Yes |
Bateria
| Pojemność | 1700 mAh |
| Bateria | Li-Ion 1700 mAh, removable |
System
| System operacyjny | Android 4.1 (Jelly Bean) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |
| Bluetooth | Yes |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 127.1 x 62 x 8 mm (5.00 x 2.44 x 0.31 in) |