16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Przekątna | 4.50" |
| Rozmiar | 4.5 inches, 55.8 cm |
| Rozdzielczość | 540 x 960 pixels, 16:9 ratio (~245 ppi density) |
Wydajność
| Procesor | Quad-core 1.2 GHz |
| RAM | 8GB 1GB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 8GB 1GB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 5 MP, AF |
System
| System operacyjny | Android 4.3 (Jelly Bean) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 7.9 mm thickness |