16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2025 – 2025 |
| Typ nadwozia | Small Passenger Van |
| Liczba miejsc | 9 |
Silnik
| Typ silnika | Elektryczny |
| Moment obrotowy | 270.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Elektryczny |
Układ napędowy
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 130.0 km/h |
| 0-100 km/h | 14.20 s |
Wymiary i masa
| Długość | 4983 mm |
| Szerokość | 1920 mm |
| Wysokość | 1890 mm |
Napęd elektryczny
| Pojemność baterii | 68.0 kWh |
| Zasięg elektryczny | 260.0 km |