16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 810 960
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | LTPO AMOLED |
| Rozmiar | 6.77''1080x2392p |
| Rozdzielczość | 50 MP, f/1.8, Wide Angle, Primary Camera, 2 MP, f/2.4, Depth Camera |
Wydajność
| Chipset | Mediatek Dimensity 9400e |
| Procesor | Octa-core (1x3.4 GHz Cortex-X4 & 3x2.85 GHz Cortex-X4 & 4x2.0 GHz Cortex-A720) |
| GPU | Immortalis-G720 MC12 |
| RAM | 16.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 512.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 7100 mAh |
| Bateria | Li-Ion 7100mAh |
System
| System operacyjny | Android v15 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/be/ax) 5GHz 6GHz, MIMO |
| Bluetooth | v5.4 |
| GPS | Yes with A-GPS, Glonass |
| USB | Mass storage device, USB charging |