16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Rozmiar | 5.0''720x1280p |
| Rozdzielczość | 8 MP Primary Camera |
Wydajność
| Procesor | Quad-core 1.3 GHz |
| GPU | Mali-400 |
| RAM | 1.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 8.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 8.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 2100 mAh |
| Bateria | Li-Ion 2100mAh |
System
| System operacyjny | Android v6 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Bluetooth | v4.0 |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | Mass storage device, USB charging, microUSB 2.0 |