16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Rozmiar | 4.0''480x854p |
| Rozdzielczość | 3 MP, Primary Camera |
Wydajność
| Procesor | Dual-core, 1.2 GHz |
| GPU | Mali-400 |
| RAM | 512MB |
| Pamięć wewnętrzna | 4.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 3.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 1450 mAh |
| Bateria | Li-Ion 1450mAh |
System
| System operacyjny | Android v4.2.2 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Bluetooth | v4.0 |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |