16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT resistive touchscreen 65K colors |
| Przekątna | 2.80" |
| Rozmiar | 480 x 640 pixels (~286 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 2.8 inches (~39.3% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Procesor | 624MHz Marvell TavorP |
| RAM | 128 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 256 MB ROM |
Aparat
| Aparat główny | 3.2 MP |
| Szczegóły aparatu | 3.15 MP| autofocus |
| Szczegóły przedniego | VGA videocall camera |
Bateria
| Pojemność | 1300 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1300 mAh battery |
System
| System operacyjny | Microsoft Windows Mobile 6.1 Professional |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g |
| Bluetooth | 2.0| A2DP |
| GPS | Yes with A-GPS SiRF Star III chipset |
| USB | miniUSB 1.1 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 102 x 60.5 x 16.5 mm (4.02 x 2.38 x 0.65 in) |