16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT resistive touchscreen, 256K colors (65K effective) |
| Przekątna | 3.60" |
| Rozmiar | 3.6 inches, 40.1 cm (~43.0% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 480 x 640 pixels, 4:3 ratio (~222 ppi density) |
Wydajność
| Procesor | Intel XScale PXA 270 520 MHz |
| RAM | 128 MB RAM, 2 GB ROM |
| Pamięć wewnętrzna | 128 MB RAM, 2 GB ROM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 2 MP, AF |
| Szczegóły przedniego | VGA videocall camera |
System
| System operacyjny | Microsoft Windows Mobile 5.0 PocketPC |
Wymiary i waga
| Wymiary | 126 x 74 x 17.5 mm (4.96 x 2.91 x 0.69 in) |
| Waga | 190 g (6.70 oz) |