16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT resistive touchscreen 256K colors (65K effective) |
| Przekątna | 2.70" |
| Rozmiar | 240 x 320 pixels (~148 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 2.7 inches (~36.7% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Procesor | Intel XScale PXA 270 620 MHz |
| RAM | 64 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 1.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 2 MP| LED flash |
| Szczegóły przedniego | VGA videocall camera |
Bateria
| Pojemność | 1530 mAh |
| Bateria | Removable Li-Po 1530 mAh battery |
System
| System operacyjny | Microsoft Windows Mobile 5.0 PocketPC |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11b/g |
| Bluetooth | 1.2 |
| GPS | No |
| USB | miniUSB |
Wymiary i waga
| Wymiary | 106 x 58 x 18 mm (4.17 x 2.28 x 0.71 in) |