16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT resistive touchscreen, 65K colors |
| Przekątna | 2.80" |
| Rozmiar | 2.8 inches, 24.3 cm2 (~46.7% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 480 x 640 pixels, 4:3 ratio (~286 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM7201A |
| Procesor | 528 MHz ARM 11 |
| GPU | Adreno 130 |
| RAM | 288MB RAM, 512MB ROM |
| Pamięć wewnętrzna | 288MB RAM, 512MB ROM |
Aparat
| Aparat główny | 3.2 MP |
| Szczegóły aparatu | 3.15 MP, AF |
| Szczegóły przedniego | VGA videocall camera |
Bateria
| Pojemność | 1340 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1340 mAh battery |
System
| System operacyjny | Microsoft Windows Mobile 6.1 Professional |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g |
| Bluetooth | 2.0, A2DP |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | miniUSB |
Wymiary i waga
| Wymiary | 102 x 51 x 18.1 mm (4.02 x 2.01 x 0.71 in) |