16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | Flexible AMOLED |
| Rozmiar | 6.7'' 1084x2412p |
| Rozdzielczość | 50 MP f/1.88, Wide Angle, Primary Camera, 50 MP f/2.2, Ultra-Wide Angle Camera |
Wydajność
| Chipset | MediaTek Dimensity 7200 Pro MT6886 |
| Procesor | Octa core (2.8 GHz, Dual core, Cortex A715 + 2 GHz, Hexa Core, Cortex A510) |
| GPU | Mali-G610 MC4 |
| RAM | 8.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 50.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 5000 mAh |
| Bateria | Li-Ion 5000mAh |
System
| System operacyjny | Android v14 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax) 5GHz 6GHz, MIMO |
| Bluetooth | v5.3 |
| GPS | Yes with A-GPS, Glonass |
| USB | Mass storage device, USB charging |