16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 824 057
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2019 – 2019 |
Silnik
| Pojemność | 9610 cm³ |
| Moc | 80.0 KM |
| Moment obrotowy | 90.0 Nm |
Paliwo
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 17.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 5 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1420.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. Brembo system, twin semi-floating hi carbon stainless steel discs, Brembo 4 piston “Gold Line” axial callipers. ABS. |
| Hamulce tył | Single disc. Brembo system, 2 piston calliper. ABS. |
| Zawieszenie przód | 43mm Ohlins UPD |
| Zawieszenie tył | Ohlins TTX 36 monoshock |
Opony
| Opony przód | 120/70-17 |
| Opony tył | 180/55-17 |