16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 793 140
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2019 – 2019 |
Silnik
| Pojemność | 9610 cm³ |
| Moc | 80.0 KM |
| Moment obrotowy | 90.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Pushrods |
| Układ paliwowy | Wtrysk crank fired electronic injection. |
| Zbiornik paliwa | 17.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 5 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1400.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. Brembo, twin semi-floating hi carbon stainless steel discs, Brembo 4 piston “Gold Line” axial callipers |
| Hamulce tył | Single disc. Brembo, 2 piston calliper |
| Zawieszenie przód | 43mm Ohlins USD - Adjustable preload, compression and rebound damping. |
| Zawieszenie tył | Ohlins reservoir-style twin shocks - Adjustable ride height, reload, compression and rebound |
Opony
| Opony przód | 120/70-17 |
| Opony tył | 180/55-17 |