16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 793 140
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2020 – 2020 |
Silnik
| Pojemność | 6500 cm³ |
| Moc | 84.0 KM |
| Moment obrotowy | 64.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 4 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1470.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. Full floating Brembo discs. Radially mounted twin Brembo monoblock callipers with ABS. Brembo master cylinder. |
| Hamulce tył | Single disc. Brembo twin piston rear calliper with ABS. Brembo master cylinder. |
| Zawieszenie przód | 50mm diameter Roadholder USD forks. Preload, compression and rebound adjustable. |
| Zawieszenie tył | Roadholder monoshock with rising rate linkage and piggyback reservoir. Adjustable preload. |
Opony
| Opony przód | 120/70-19 |
| Opony tył | 170/60-17 |