16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 793 140
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2021 – 2021 |
Silnik
| Pojemność | 6500 cm³ |
| Moc | 84.0 KM |
| Moment obrotowy | 64.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk 4 fuel injectors, drive-by-wire. |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1446.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. Full floating Brembo discs. Radially mounted twin Brembo monoblock callipers with ABS. Brembo master cylinder. |
| Hamulce tył | Single disc. Brembo twin piston rear calliper with ABS. Brembo master cylinder. |
| Zawieszenie przód | 50mm diameter Roadholder USD forks. Preload, compression and rebound adjustable. |
| Zawieszenie tył | Roadholder monoshock with rising rate linkage and piggyback reservoir. Adjustable preload. |
Opony
| Opony przód | 110/80-R18 |
| Opony tył | 180/55-R17 |