16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 6.50" |
| Rozmiar | 6.5"720x1600p |
| Rozdzielczość | 50 MP f/1.8, Wide Angle, Primary Camera, 2 MP f/2.4, Macro Camera, 2 MP f/2.4, Depth Camera |
Wydajność
| Chipset | Unisoc T606 |
| Procesor | Octa core (1.6 GHz, Dual core, Cortex A75 + 1.6 GHz, Hexa Core, Cortex A55) |
| GPU | Mali-G57 |
| RAM | 4.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 5050 mAh |
| Bateria | Li-Po 5050mAh |
System
| System operacyjny | Android v11 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) 5GHz |
| Bluetooth | v5.0 |
| GPS | Yes with A-GPS, Glonass |
| USB | Mass storage device, USB charging |