16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Rozmiar | 6.3''720x1600p |
| Rozdzielczość | 8 MP, Primary Camera |
Wydajność
| Chipset | Unisoc SC9863A1 |
| Procesor | Octa core (1.6 GHz, Quad core, Cortex A55 + 1.2 GHz, Quad core, Cortex A55) |
| GPU | PowerVR GE8322 |
| RAM | 2.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 8.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 3000 mAh |
| Bateria | Li-Ion 3000mAh |
System
| System operacyjny | Android v12 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) 5GHz |
| Bluetooth | v5.2 |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | Mass storage device, USB charging, microUSB 2.0 |