16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Rozmiar | 6.4''720x1560p |
| Rozdzielczość | 13 MP, Wide Angle, Primary Camera |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6762 Helio P22 |
| Procesor | Octa-core (4x2.0 GHz Cortex-A53 & 4x1.5 GHz Cortex-A53) |
| GPU | PowerVR GE8320 |
| RAM | 3.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 3000 mAh |
| Bateria | Li-Ion 3000mAh |
System
| System operacyjny | Android v12 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 5 (802.11 b/g/n/ac) |
| Bluetooth | v5.0 |
| GPS | Yes with A-GPS, Glonass |
| USB | Mass storage device, USB charging |