16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Rozmiar | 5.45''720x1440p |
| Rozdzielczość | 8 MP, Primary Camera |
Wydajność
| Chipset | MediaTek Helio A22 |
| Procesor | Quad core, 2 GHz, Cortex A53 |
| GPU | PowerVR GE8300 |
| RAM | 3.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 8.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 4000 mAh |
| Bateria | Li-Po 4000mAh |
System
| System operacyjny | Android v12 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 5 (802.11 b/g/n/ac) |
| Bluetooth | v5.0 |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | Mass storage device, USB charging |