16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT capacitive touchscreen 256K colors |
| Przekątna | 3.50" |
| Rozmiar | 320 x 480 pixels (~165 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 3.5 inches (~51.5% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6572M |
| Procesor | Dual-core 1.0 GHz Cortex-A7 |
| GPU | Mali-400 |
| RAM | 256 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 2.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 2 MP| LED flash |
| Szczegóły przedniego | VGA |
Bateria
| Pojemność | 1200 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1200 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android 4.2 (Jelly Bean) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n| dual-band| hotspot |
| Bluetooth | 3.0| A2DP |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 116 x 61 x 11.5 mm (4.57 x 2.40 x 0.45 in) |