16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT, 65K colors |
| Rozdzielczość | 176 x 220 pixels, 1.9 inch |
Wydajność
| RAM | 54MB |
| Pamięć wewnętrzna | 54MB |
Aparat
| Aparat główny | 1.3 MP |
| Szczegóły aparatu | 1.3 MP |
Bateria
| Pojemność | 820 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 820 mAh battery |
Łączność
| Bluetooth | Yes |
| USB | Proprietary |
Wymiary i waga
| Wymiary | 101 x 48 x 13.6 mm (3.98 x 1.89 x 0.54 in) |